deweloper

Sono Development  jest grupą kapitałową zajmującą się  budowaniem i komercjalizacją inwestycji mieszkaniowych średniej wielkości na terenie Polski.

Niezależnie od wielkości i klasy projektu wszystkie nasze inwestycje łączy kilka ważnych zalet: doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura, najwyższej jakości wykonanie. Cechy te możliwe są do osiągnięcia dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży naszej kadry zarządzającej.

Prezes Sono Development - Nazim Albayrak z wykształcenia jest inżynierem. W 1990 roku ukończył Istanbul Technik University na Wydziale Inżynierii Lądowej. W tym samym roku utworzył swoją pierwszą firmę̨, która do 1997 roku zaprojektowała ponad 1000 budynków mieszkaniowych, biurowych, hotelowych, handlowych i użyteczności publicznej.

Więcej projektów na www.sonodevelopment.pl

inwestycja w realizacji

Harfowa Apartamenty

zrealizowana inwestycja

Oh! Apartamenty

49 nowoczesnych i komfortowych apartamentów o powierzchni od 27 do 159 m2, rozmieszczonych na siedmiu kaskadowo ułożonych kondygnacjach

Ochota to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. Bezpośrednio przylega do Centrum, będąc jednocześnie jednym z bardziej zielonych i cichych miejsc Stolicy.

SONO-solinska-1

Solińska

zrealizowana inwestycja

wincentego

Wincentego

zrealizowana inwestycja

trzcinowa

Trzcinowa

zrealizowana inwestycja

planowana inwestycja

Karolkowa