Piszą o nas...

KOMPAS INWESTYCJI

„Primo Baltic, nadmorski projekt APA Wojciechowski Architekci dla Sono Development, otrzymał pozwolenie na budowę. Apartamentowiec z 45 lokalami powstanie w Darłówku, w sąsiedztwie plaży."

nieruchomosci.biz

„Primo Baltic to zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami apartamentowiec położony w wyjątkowo klimatycznym miejscu, tuż przy nadmorskiej promenadzie. Z jego pokoi będzie rozciągał się piękny widok na Morze Bałtyckie."

Builder

„Primo Baltic zlokalizowany będzie w Darłówku – nadmorskiej części Darłowa. Piękna plaża i latarnia morska, rozsuwany most, mnogość zadbanych zabytkowych budynków, urokliwy pasaż nadmorski, przyciągają tu rokrocznie wielu wczasowiczów oraz turystów."

ELITY

„– Prawie 25 lat temu wszedł Pan na polski rynek nieruchomości. Skąd ten pomysł? – Mam wykształcenie techniczne, szukałem pracy w tym kierunku, nadarzyła się okazja współpracy przy budowie Millenium Plaza w Warszawie. Miał być to tylko jeden projekt, parę miesięcy poza krajem (Turcją) i powrót. Sam rynek nieruchomości okazał się atrakcyjny, więc zostałem przy nim na dłużej."